Jakim Pracodawcą Jesteśmy?

Według ocen specjalistów i menedżerów, jesteśmy jednym z najlepszych pracodawców na polskim rynku nieruchomości i budownictwa. Dowodzi tego nasza wysoka pozycja w wielu rankingach. Kilkukrotnie byliśmy laureatem badania Najbardziej Pożądani Pracodawcy, tworzonym przez Antal International pod patronatem honorowym Business Center Club. W 2016 otrzymaliśmy także tytuł Solidnego Pracodawcy Roku w prestiżowym projekcie zrzeszającym najlepszych pracodawców w Polsce.

Jakie Wartości Cenimy jako pracodawca?

W Ghelamco niezmiennie stawiamy na wartości, które pozwoliły nam zbudować sukcesy naszych zespołów i zrealizować jedne z największych inwestycji w Polsce.

Są to:

  • dynamizm
  • innowacyjność
  • brak barier
  • współpraca
Nasi Pracownicy Są z nami na stałe

Współczynnik fluktuacji w Ghelamco od wielu lat utrzymuje się na niskim poziomie, ponad połowa pracowników zostaje z nami na dłużej niż pięć lat. Co to oznacza w praktyce? Budujemy stały zespół i zależy nam na pracownikach, którzy naprawdę mocno angażują się w nasze działania, rozumieją potrzeby firmy i wspólnie dążą do osiągnięcia sukcesu. Kładziemy nacisk na wybór najlepszych specjalistów i bieżąco odpowiadamy na potrzeby pracowników.

Nasi Pracownicy bezustannie się rozwijają

Gwarancją sukcesów jest odpowiednio dobrany, stale rozwijający się zespół, dlatego inwestujemy w każdą osobę, z którą mamy przyjemność pracować. Szkolimy nasz zespół w każdym zakresie – od umiejętności technicznych do kompetencji miękkich. Zapewniamy także dofinansowanie szkoleń specjalistycznych i pomagamy w uzyskiwaniu licencji oraz certyfikatów niezbędnych do pracy w naszej branży. Doceniamy rozwój zawodowy, dlatego wielu z nas swoją karierę w Ghelamco zaczynało od stanowisk asystenckich, stopniowo podnosząc kompetencje i realizując coraz większe projekty.

Nasi Pracownicy cieszą się Benefitami

Dbamy o nasz zespół nie tylko w pracy, ale także po godzinach. W Ghelamco pracownicy mają do dyspozycji szeroką ofertę benefitów pracowniczych:

Wspólne świętowanie sukcesów
Spotkania pracownicze, także dla rodzin
Wyjazdy integracyjne
Zajęcia językowe
Grupowe ubezpieczenie na życie
Opieka medyczna
Karty Sportowe